• 39 Derste Almanca Gramer
 
39 Derste Almanca Gramer
Yazar: Ertan Aşkıner 568 sayfa, 16x24 39 Derste Almanca Gramer
Piyasa Fiyatı : 46.30 TL + KDV
Site Fiyatı : 23.15 TL + KDV
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 15 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 25.00 TL
Havale ile İndirimli : 25.00 TL
%%50
0.25
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar

Önsöz'den

 

"Sevgili Öğrenciler

 

Almanca bugün yüz milyonun üzerinde insanın kullandığı bir dildir. Avrupa Kıtası'nın en çok konuşulan dili konumundadır. Dünyada ikincil öneme sahip olan Almanca dili ana dilimiz Türkçe gibi çok zengin bir dildir. Dünyada yayımlanan kitapların % 20'lik bir kısmı da Almanca'dır.

 

Almanca neden önemlidir? Almanca; Almanya ve Avusturya'nın ana dilidir. İsviçre'de yaşayan halkın % 70'inin ana dili Almanca'dır. Almanya; Avrupa'nın en güçlü, en ileri ve lider ülkesidir. Dünyada 3. büyük ekonomik güce sahip olan Almanya, 2006 yılının dünyaya en çok mal ihraç eden önemli bir ileri endüstri ülkesidir. Biim, teknoloji, sanayi, eğitim, kültür ve sanat, felsefe ve spor alanında da gelişmiş ülkeler arasında önemli bir yere sahiptir. Dünyada en iyi mesleki teknik ve mühendislik eğitimi Almanya'da verilmektedir. Ayrıca araştırma ve geliştirme alanında da dünyanın sayılı ülkelerinden ilk sekizin içinde yer almaktadır.

 

Almanya ile ülkemiz arasında her alanda sıkı bir işbirliği vardır ve giderek büyümektedir. Bu ülke ile bağımız orada yaşayan üç milyon vatandaşımızın sayesinde daha da güçlenmektedir. Ekonomi alanında ülkemizin en çok tercih ettiği ülke Almanya'dır.

 

Elinizdeki kitap sizlere Almanca'nın belli başlı kurallarını öğretmek için hazırlanmıştır. Almanca öğrenilmesi zor gibi algılanan, fakat gerçekte öyle olmayan ve öğrendikçe insana zevk veren Türkçe kadar güzel bir dildir.

 

Kitabı başından sonuna okuduğunuzda öğreneceğiniz bilgilerle daha üst seviyelere çıkacağınıza inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

 

Ertan Aşkıner

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır