» Sıkça Sorulan Sorular

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda Ödeme seçeneğimiz yoktur.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Havale/EFT yoluyla ya da Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim? Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

İnternet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitenin alt kısmında bulunan telefon numarasından (0 312 312 72 57) ve site sorumlusunu arayarak da (0 505 843 42 35) ulaşabilirsiniz. 

Kargo ücreti ne kadardır?

Sabit olarak Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 5 TL alınmaktadır. Ayrıca 100 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Kargom geldi ancak kitaplar zarar/hasar/deformasyon görmüş. Ne yapmalıyım?

Siparişinizi kargo firması yetkilisinin yanında açınız. Şayet bu tür durumlarla karşılaşırsanız kargo yetkilisine ürünü iade ediniz ve bizimle iletişime geçiniz. 

Örnek kitap istiyorum. Ne yapmalıyım?

Yayınevi olarak sürekli bu tür taleplerle karşılaştığımızdan örnek kitap uygulaması yapmamaktayız. Ancak Yabancı Dil hikayelerimizden örnek fotoğraflar ilgili hikayelerin ürün fotoğraflarına eklenmiştir.

İkinci el kitapları nasıl alabilirim?

İkinci el kitaplarla ilgili reklamı tıklayarak www.nadirkitap.com adresine yönlendirileceksiniz. Bu sitede "Esra Kitap" adı altında hizmet vermekteyiz. Güvenli ve rahat bir şekilde almak istediğiniz ürünün/ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Cd'li Yabancı Dil hikayelerinizin ne gibi yararı vardır?

Yabancı dil öğrenirken karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de telaffuz problemidir. Bu açıdan hikayelerimizi okurken aynı zamanda kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini de öğrenmiş olacaksınız.

Satın alma işlemini gerçekleştirmek için üye olmak zorunlu mudur?

Sitemizden herhangi bir satın alma işlemi için üye olmak zorunlu değildir. Üye olmadan da siparişinizi verebilirsiniz.

Havale yoluyla ödemeyi gerçekleştirdim. Şimdi ne yapmalıyım?

Havale yoluyla yaptığınız ödemelerden sonra 'Havale Bildirimi Formu'nu doldurmanız ya da 'Havale Dekontu'nuzu [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Hafta içi saat 16:00 ve cumartesi günü saat 11:30'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Teslimat süresi ortalama 3 (üç) iş günüdür. Ancak kargo firmasının mobil olarak hizmet verdiği yerlerde süre daha fazla olacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır